Widok miesięczny
piątek, grudzień 06, 2019
 
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
44
październik 2019październik 2019październik 2019październik 2019
1
2
3
45
4
Kosmos, mary i natura – wystawa Martyny Sandry Krakiewicz 10:00
Baśnie spod powiek – wystawa obrazów Anny Witkowskiej 10:00
Cztery pory roku – pejzaże – wystawa malarstwa Marty Bajorek-Irzykowskiej 10:00
Konwersacje grupowe w języku angielskim dla dorosłych 16:10
Wernisaż wystawy fotografii Olimpii Bombińskiej 17:00
Konwersacje grupowe w języku angielskim dla dorosłych – grupa średnio zaawansowana 17:10
Bezpłatne grupowe konwersacje w języku niemieckim 15:15
5
Elmer i zaginiony Miś 9:30
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 16:00
Szachowy Wtorek 16:00
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
Poczytajmy sobie – warsztaty literacko-plastyczne 11:00
Być kobietą – spotkanie 17:00
6
FilmFestival Cottbus w Zielonej Górze 10:00
FilmFestival Cottbus w Zielonej Górze 11:00
Spotkanie autorskie z Agnieszką Ginko 10:00
Czytelnia Bez Granic 9:30
Bezpłatne konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 12:15
Tropiciele umysłu – warsztaty detektywistyczne 16:30
Konwersacje grupowe w języku angielskim dla dorosłych 18:00
7
Warsztaty literacko – plastyczne 9:30
Książki i powiastki dla najmłodszych 10:00
Promocja tomiku poetyckiego „Biały" Elżbiety Dybalskiej 18:00
8
Mali odkrywcy dla dzieci - Warsztaty przyrodniczo-geograficzne 9:00
Spotkanie dla dzieci z Przedszkola Little Britain 10:30
Zajęcia dla dzieci przedszkolnych wokół książki "Kamyki Astona" 10:30
Norwid Movie – Akademickie Radio Index 12:30
Dieta jesienna dla odporności – spotkanie z Aleksandrą Majsnerowską 17:00
Królewska Wschowa – wystawa fotografii Lubuskiego Towarzystwa Fotograficznego 17:00
Dyskusyjny Klub Książki 9:30
9
Czytanie na drugie śniadanie – Jesienne malowanie na szkle 11:00
Spotkanie z językiem Esperanto 11:00
Warsztaty fotograficzne 15:00
10
46
11
12
Spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem 18:00
Warsztaty dla uczniów z Artystyczną Szkołą Rozwoju w Zielonej Górze 9:30
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF" 16:00
Szachowy Wtorek 16:00
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
Biblioteczny Klub Filmowy w mediatece Szklana Pułapka 16:00
13
EkoDays w Bibliotece 10:00
Przygotuj się na jesień – akcja wymiany książek i roślin doniczkowych 10:00
Z książki na sztalugę – warsztaty 16:30
Warsztaty pisarskie z udziałem Zofii Mąkosy oraz Hanny Bilińskiej-Stecyszyn 16:30
Festiwal Green Town of Jazz w Bibliotece Norwida 12:00
Spotkanie z książką 9:00
Czytelnia bez granic 10:00
Bezpłatne konwersacje w języku polskim 12:15
Festiwal Green Town of Jazz w Bibliotece Norwida 12:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF" 16:00
Warsztaty pisarskie z udziałem Zofii Mąkosy oraz Hanny Bilińskiej-Stecyszyn 16:30
Dyskusyjny Klub Książki 17:00
14
Spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim 18:00
Promocja tomiku poezji "Okruchy" Ewy Kwaśniewicz 18:00
Kleksomania 2019 – etap 1 9:30
EkoDays 9:30
Spotkanie z książką 10:00
Zajęcia literacko-plastyczne ph. „ Mój patron biblioteki” 10:00
Szydełkowanie w bibliotece 16:30
Senior na czasie – warsztaty dla seniorów 17:00
15
Spotkanie autorskie z Markiem Wnukowskim 9:00
Szukamy Julii – otwarcie wystawy fotograficznej 18:00
I po co nam te książki? – lekcja biblioteczna 9:30
Czytelnia bez Granic 10:30
O Polskości i wolności na podstawie wierszy i opowieści 10:30
Audycja „Norwid Movie" 12:30
Mapa Brzmień 17:00
Książka na każdą okazję 11:00
Wykłady dotyczące prawidłowej postawy ciała 17:00
Wszystkie kolory jesieni 10:00
16
17
Głośne czytanie 10:40
47
18
Jubileusz 80. urodzin prof. Franciszka Pilarczyka 17:00
Bezpłatne grupowe konwersacje w języku niemieckim 16:10
Kartkomania 2.0. 16:30
Konwersacje grupowe w języku angielskim dla dorosłych 17:10
Koncert piosenek COHEN W TEATRZE 19:00
19
Spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim 18:00
Czytelnia bez granic 10:00
Jesienne grzybobranie - spotkanie literacko-plastyczne 9:30
Nowości dla najmłodszych 10:00
Głośne czytanie 10:40
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Szachowy wtorek 16:00
Spotkanie klubowiczów DKK 16:30
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
Daleki Wschód na Zachodzie 16:30
Biblioteka Pana Kleksa z wizytą w Domu Samotnej Matki 18:30
Akrylowe wariacje – warsztaty plastyczne 16:00
20
Konwersatorium Bibliotekoznawcze 9:30
Wieczór flamandzki - belgijscy poeci 18:00
Akcja-kreacja z Artystyczną Szkołą Rozwoju 9:00
Kto przytuli Misia Tulisia 10:00
Bezpłatne konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 12:15
Zabawy w rysowanie 16:00
21
Wieczór z wydawnictwem Anagram 18:00
Spotkanie z książką 9:00
Wesoły Ryjek i jesień 9:30
Warsztaty przyrodniczo-geograficzne ph. Mali odkrywcy 10:00
Brombowe pomysły na czwartkowe spotkania z książką 10:30
Angielskie bajeczki - śladami bajkowych bohaterów 16:30
Lekcja biblioteczna 11:00
Przedstawienie teatralne 13:00
W świecie książki – lekcja biblioteczna 10:00
22
Alchemia słowa - warsztaty z autoprezentacji 10:00
Spotkanie DKK 10:30
Audycja "Norvid Movie" 12:30
Mam pomysł – kreatywne warsztaty 16:00
Promocje nowych idei bibliotecznych 8:15
23
Kreatywne poranki 11:00
24
48
25
Poznajemy zawody, czyli zawodowa biblioteka 10:00
Konwersacje grupowe w języku angielskim dla dorosłych 16:10
Konwersacje grupowe w języku angielskim 17:10
Dzień Pluszowego Misia z żółwiem Franklinem 10:30
26
Spotkanie autorskie z Elżbietą Wancław-Chłopik 18:00
Dyskusyjny Klub Książki w Filii nr 8 11:00
Czytelni bez granic dla przedszkolaków 10:00
Szachowy wtorek 16:00
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 16:30
Dyskusyjny Klub Książki w Filii nr 4 16:30
Lekcja biblioteczna dla dzieci 11:00
W zdrowym ciele zdrowy duch 17:00
27
Spotkanie z książką 9:00
28
Czytelnia bez granic 10:00
Kleksomania 2 9:30
Lekcja biblioteczna 10:00
Biblioteczny Klub Filmowy "BKF" 16:00
Obiady czWWWartkowe 16:00
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci 12:30
29
Andrzejkowe wróżby 12:00
Audycja "Norvid Movie" 12:30
Warsztaty z social mediów 17:00
Pacynkowa wieczorynka 17:15
Zielona Góra – Australia i książka "Taraplessa – Pomiędzy" 17:00
30
grudzień 2019