Widok miesięczny
czwartek, lipiec 18, 2019
 
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
22
maj 2019maj 2019maj 2019maj 2019maj 2019
1
Najlepiej budzi książka – głośne czytanie dla dzieci 11:00
Głośne czytanie książek w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania 10:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
2
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
23
3
Warsztaty programowania i kodowania z użyciem robota PHOTON 10:00
Rekordy biblioteczne – lekcja biblioteczna 11:00
Kozzi wczoraj i dziś – wystawa fotografii i katalogów z poprzednich edycji Festiwalu Filmu i Teatru 12:00
Konwersacje w języku angielskim 16:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
4
Alchemia słowa – warsztaty 9:00
Lekcja biblioteczna – promocja czytelnictwa 9:00
Gdzie mieszka książka?– lekcja biblioteczna dla 6-latków 9:30
Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 10:00
Warsztaty programowania i kodowania z użyciem robota PHOTON 10:00
Czytelnia bez granic– spotkanie z dziećmi 10:30
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Poczytajmy sobie – warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci 13:30
Wielkie indywidualności polskiego kina i teatru 16:00
Szachowy Wtorek 16:00
Malowany motyl z tytułem ulubionej książki 16:30
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
15. rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej 17:00
25-lat Klubu Fotooko – wernisaż 18:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
5
Pudełko Hanki– warsztaty czytelniczo-plastyczne 9:30
Warsztaty programowania i kodowania z użyciem robota PHOTON 10:00
W krainie wyobraźni –literacko-muzyczne spotkanie z dziećmi 10:30
Konwersacje w języku niemieckim 12:00
Spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki 16:00
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki ph. Jakie lektury polecamy na lato? 16:00
Rysowanie po Ekranie– warsztaty graficzne 16:30
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
6
O wilku, który bał się własnego cienia – warsztaty czytelniczo-plastyczne 9:30
Brombowe pomysły na czwartkowe spotkania z książką 16:30
Ekodays – „Dobre chwasty” – spotkanie o nietypowym zastosowaniu roślin 10:00
Amantka z pieprzem – spotkanie z autorami i rozmowa o książce z Grażyną Barszczewską i Grzegorzem Ćwiertniewiczem 18:00
EkoDays – wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne nt. ekologii 10:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
7
EkoDays – wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne nt. ekologii 10:00
Wakacje...z żółwiem Franklinem – warsztaty literacko-plastyczne 10:15
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 10:30
Audycja Norwid Movie 12:30
Komiks w akcji 16:30
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
8
3 Nintendo Show 9:00
Czytanie na Drugie Śniadanie – warsztaty manualno-plastyczne 11:00
Najlepiej budzi książka – głośne czytanie dla dzieci 11:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
9
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
24
10
Lekcja biblioteczna na podstawie lektury O dzieciach, które kochają książki 10:30
Wakacje...z żółwiem Franklinem– warsztaty literacko-plastyczne 10:30
Konwersacje w języku angielskim 16:00
Szydełkiem i ołówkiem– warsztaty szydełkowania i rysunku 16:00
End is not The End – wernisaż wystawy fotografii Kingi Dziwoty oraz Dominika Hajdera 18:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
11
Książka na każdą okazję– kreatywne zabawy 13:00
Biblioteka – warto ją znać– lekcja biblioteczna 9:00
Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 10:00
Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim 10:45
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Alchemia słowa – warsztaty 11:45
Elżbieta Czyżewska – portret aktorki w rozmowie z Kingą Dębską 16:00
Szachowy Wtorek 16:00
Słupki, półsłupki, pikotki, czyli szydełkowanie w bibliotece 16:30
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
Makro w Ogrodzie Botanicznym – wernisaż wystawy fotograficznej 18:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
12
Malarskie pasje aktorki Małgorzaty Pritulak 18:30
Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski 10:00
Co nowego w komiksie?– warsztaty 10:00
Nie bój się savoire- vivre –warsztaty 9:00
Konwersacje w języku niemieckim 12:00
Konwersacje w języku niemieckim 12:00
Quilling dla każdego – warsztaty 16:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” 16:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
13
Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski 10:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
Biblioteka – warto ją znać– lekcja biblioteczna 9:00
Retro spotkania z bajką 9:00
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 10:30
Słuchowisko "Przygody Słonika Bombika” 10:30
Wernisaż wystawy dzieci z grupy Mazaki i Pastele z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury 17:00
Zła matka – spektakl w wykonaniu Małgorzaty Bogdańskiej i Karoliny Porcari 20:00
14
Monodram Podróż do Buenos Aires w wykonaniu Gabrieli Muskały 21:00
Gala XX edycji Przeglądu Mistrz Pięknego Czytania 17:00
Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski 10:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
Alchemia słowa – warsztaty 8:00
Audycja Norwid Movie 12:30
Alchemia słowa – warsztaty 13:45
Oswajanie dotykania– pogadanka o granicach przestrzeni osobistej 17:30
15
Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski 10:00
Najlepiej budzi książka – głośne czytanie 11:00
Z miłości do systemu, recital Marty Honzatko 18:00
Donna Kamelia, monodram w wykonaniuaktora teatralnego i filmowego Jacka Zienkiewicza 21:00
16
Piosenki z dobrym tekstem – recital Katarzyny Żak 19:30
Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski 10:00
25
17
Z książką na wakacjach – warsztaty literackie 8:00
Fotony, co to takiego? – zajęcia z programowania i kodowania 9:00
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Konwersacje w języku angielskim 16:00
18
Warsztaty programowania i kodowania z użyciem robota PHOTON 9:15
Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 10:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” 15:30
Szachowy Wtorek 16:00
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 16:30
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
19
Z biblioteką za pan brat 9:30
Warsztaty z emisji głosu z aktorką 11:45
Konwersacje w języku niemieckim 12:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” 16:00
20
21
Audycja Norwid Movie 12:30
22
Kreatywne Poranki – warsztaty kreatywno-plastyczne 11:00
Najlepiej budzi książka 11:00
23
Uroczyste podsumowanie półrocza spotkań seniorów z przedszkolakami 10:00
26
24
"Moda na książkę" – warsztaty plastyczne 11:00
Konwersacje w języku angielskim 16:00
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 16:30
Wyzwania Czytelnicze – uroczysta gala podsumowująca konkurs 17:00
25
Miejsce na miotle – zajęcia warsztatowe 9:30
Tata w literaturze dla dzieci i młodzieży 10:00
Wakacje...z żółwiem Franklinem 10:00
Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 10:00
Czytanie dla grupy przedszkolnej "Smerfy" 10:00
"Gąbkowe zwierzaki" – warsztaty plastyczne 11:00
DKK dla dzieci do lat 5 11:00
Szachowy Wtorek 16:00
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
26
Lekcja biblioteczna na podstawie książki O dzieciach, które kochają książki 10:00
"Origami modułowe" – warsztaty 11:00
Konwersacje w języku niemieckim 12:00
Rysowanie po Ekranie – warsztaty graficzne 16:30
27
O wilku, który bał się własnego cienia 10:00
Lekcja biblioteczna dla grupy sześciolatków 10:00
Obiady czWWWartkowe – zajęcia z obsługi komputera i surfowania po Internecie 16:00
„Brombowe” pomysły na czwartkowe spotkania z książką 16:30
4. Czwartek Social Media w Zielonej Górze 17:00
Spotkanie z prof. Jerzym Jarniewiczem 17:00
Józef Cyganek – rzeźba – otwarcie wystawy rzeźb zielonogórskiego artysty 18:00
28
Czytelnia bez granic– spotkanie literacko-plastyczne 10:00
Audycja Norwid Movie 12:30
Imieninowe popołudnie z Piotrusiem 16:00
"Szydełkowanie w bibliotece" 16:30
Finisaż wystawy Jadwigi Maksymowicz 18:00
COOLturalna Zielona Góra 18:00
Czytanie na kolanie– happening, wspólne czytanie fragmentów książek przez przechodniów oraz czytelników biblioteki 11:00
29
Najlepiej budzi książka – głośne czytanie dla dzieci 11:00
Warsztaty fotograficzne– zajęcia dla osób zainteresowanych fotografię studyjna/portretową 19:00
30