Widok miesięczny
poniedziałek, czerwiec 17, 2019
 
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
18
kwiecień 2019kwiecień 2019
1
2
3
4
5
19
6
Spotkanie z Winstonem Moralesem Chavarro 18:00
Konwersacje w języku angielskim 16:00
O czym marzy Oriana – wystawa plastyczna Oriany Robert 12:00
Wystawa malarstwa Jadwigi Maksymowicz 12:00
7
niePORTRETY – wernisaż wystawy fotografii Anny Celmer 17:00
Wiosna jest wśród nas – spotkanie literacko-warsztatowe z przedszkolakami 9:30
Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 10:00
Opowieści mądrej treści – kreatywne spotkanie z młodymi czytelnikami 10:30
Czytelnia bez granic 10:30
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Spotkanie z Elmerem 11:30
Szachowy Wtorek 16:00
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
Ewa Ziembicka – Grafiki 18:00
American West, czyli Amerykański (Dziki) Zachód 10:00
8
Wojewódzki Dzień Bibliotekarza i Bibliotek 11:00
Książka za książkę 8:00
Niespodziankowe wypożyczanie 12:00
Dni otwarte z wirtualną rzeczywistością SONY VR 10:00
Carpe Noctem – wystawa grafik w stylu komiksowym 12:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” zaprasza… na musical 16:00
9
Literacki Turniej Żywego Chińczyka 9:00
Biblioteka jako miejsce współczesne 9:00
#poczytajmysobie –warsztaty literacko-plastyczne 10:30
Czytanie na dywanie – głośne czytanie bajek dla dzieci 11:00
Korowód – otwarcie wystawy Jolanty Marcolli 11:00
#spotkanieautorskie – spotkanie autorskie z Katarzyną Zychlą 12:30
Brombowe spotkania z książką 16:00
Warsztaty Grupy Grafiki Komiksowej 16:00
Wernisaż wystawy prac grupy plastycznej ZE nr 9 17:00
Promocja tomiku poezji XXXIII Sebastiana Piórkowskiego 17:00
Turniej Jednego Wiersza „Ameryka!” 18:00
Biblioteka nowych możliwości – wystawa 12:00
Kiermasz książek 12:00
Skarby Muzeum Ilustracji Książkowej w WiMBP im. Cypriana Norwida 13:00
Zielona Góra dawniej i dziś – malarstwo Pawła Jurowa 12:00
10
#BibliotekaŻółwiaFranklina – lekcja biblioteczna dla dzieci 9:30
Wideoblogi a Ty 8:30
Poranek Niemiecki 10:00
Czytelnia bez granic– spotkanie cykliczne dla dzieci 10:30
Angielski uczy i bawi – zabawy literackie i gry psychoruchowe 10:30
Senior w bibliotece XXI wieku 11:00
Zaginiona ekspedycja – gra inspirowana książką Davida Granna pt. Zaginione Miasto 15:00
Żywa Biblioteka organizowana we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta 15:00
W poszukiwaniu ziemi – o drugiej części książki Elizabeth Tasker 16:30
#Koreawbibliotece – spotkanie podróżnicze 17:00
Pocztówki z literatury dziecięcej i młodzieżowej – wystawa książek 12:00
Warsztaty programowania z użyciem robotów 9:00
Książka to mój świat 10:00
Dni otwarte z wirtualną rzeczywistością SONY VR 10:00
Audycja Norwid Movie 12:30
11
Czytanie na drugie śniadanie – warsztaty literacko - plastyczne 11:00
Dni otwarte z wirtualną rzeczywistością SONY VR 9:00
Warsztaty fotograficzne 15:00
12
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
20
13
Czytanie na dywanie – głośne czytanie bajek 11:00
Nowości czytelnicze w Filii nr 9 9:30
Majowy kiermasz książek 2019 10:00
Występ grupy wokalnej śpiewu białego ,,Drewno” 18:30
Retro spotkania z bajką 9:30
Lekcja biblioteczna – spotkanie z młodzieżą promujące czytelnictwo 10:00
Dni otwarte z wirtualną rzeczywistością SONY VR 10:00
Konwersacje w języku angielskim 16:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
14
Majowy kiermasz książek 2019 10:00
Spotkanie autorskie z pisarką i poetką Agnieszką Ginko 10:00
#Norwid. Komputer w służbie Bibliotece – spotkanie dla osób starszych 10:00
Pocztówka z literatury. Autorzy książek dla dzieci i młodzieży – wystawa 10:00
Planszomaniak – spotkanie dla dzieci 16:00
Rysowanie po ekranie – warsztaty graficzne 16:30
#kreatywniewbibliotece – kreatywne spotkanie dzieci z dziećmi 16:30
Spotkanie Muzyki z Poezją w Krakowskim Salonie Poezji w Zielonej Górze z udziałem Wiesława Komasy 18:00
Studium portretu– wernisaż wystawy fotograficznej 18:00
Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 10:00
Dni otwarte z wirtualną rzeczywistością SONY VR 10:00
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Warsztaty programowania z użyciem robotów 11:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” zaprasza… na musical 15:30
Szachowy Wtorek 16:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” zaprasza… na musical 15:30
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
15
Majowy kiermasz książek 2019 10:00
„Zegar tyka…”. Wyobrażenia czasu w autobiografii – wykład 9:30
Niepowtarzalna Bromba – warsztaty literacko-plastyczne 9:30
#Norwid. Komputer w służbie Bibliotece – spotkanie dla osób starszych 10:00
#modanaksiążkę – warsztaty plastyczne zdobienia koszulek 16:00
Śladami księżnej Doroty de Talleyrand-Périgord 16:00
Uroki Afryki Zachodniej: Senegal, Gambia, Gwinea – Bissau 16:00
Szukamy nowych obiektów astronomicznych – wieczorna obserwacja nieba 21:30
Retro spotkania z bajką 9:30
Dni otwarte z wirtualną rzeczywistością SONY VR 10:00
Konwersacje w języku niemieckim 12:00
Mistrz Pięknego Czytania– pierwszy dzień przesłuchań 16:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
16
Majowy kiermasz książek 2019 10:00
#modanaksiążkę – warsztaty plastyczne zdobienia koszulek 16:00
Czwartek Lubuski z Haliną Grochowską 18:00
Grafika– wernisaż wystawy grafik Roberta Tomaka 18:00
Czytanie bez granic 9:30
Słuchowisko "Przygody Słonika Bombika" 10:30
Warsztaty programowania z użyciem robotów 11:30
Mistrz Pięknego Czytania– drugi dzień przesłuchań 16:00
Słupki, półsłupki, pikotki, czyli szydełkowanie w bibliotece 16:30
Lekcja biblioteczna dla przedszkolaków z MP 9 10:15
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
17
Majowy kiermasz książek 2019 10:00
Warsztaty programowania z użyciem robotów 9:00
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 10:30
Książka na każdą okazję 10:30
Bajki Czuwajki –spotkanie relaksacyjno-literackie 11:00
Audycja Norwid Movie 12:30
Mistrz Pięknego Czytania – trzeci dzień przesłuchań 16:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
18
Majowy kiermasz książek 2019 10:00
Kreatywne Poranki– warsztaty manualno-plastyczne dla dzieci 11:00
Spotkanie z językiem Esperanto 11:00
Noc Muzeów 2019 w Muzeum Ilustracji Książkowej ph. Bajkowy zwierzyniec 19:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
19
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
21
20
Czytelnia bez granic 10:00
Spotkanie autorskie z pisarką i poetką Agnieszką Ginko 10:30
Retro spotkania z bajką 13:45
Konwersacje w języku angielskim 16:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
21
Spotkanie autorskie z Martą Tatką, blogerką 18:00
Spotkanie autorskie z pisarką i poetką Agnieszką Ginko 8:50
Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 10:00
Dzień dobry z książką 10:30
Spotkanie dzieci z Eriką Pawelską 10:30
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Dyskusyjny Klub Książki dla Dorosłych 16:00
Szachowy Wtorek 16:00
Spotkanie klubowiczów DKK 16:30
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
22
Dyskusyjny Klub Książki– promocja książek Z tęsknoty za Nieświeżem oraz Lata wojny i po... Wspomnienia 16:00
Konwersacje w języku niemieckim 12:00
Mistrz Pięknego Czytania– przesłuchania uczestników przeglądu 16:00
Qulling dla każdego– warsztaty manualno-plastyczne p 16:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
23
Czytaj dużo, będziesz wielki. Moc dziecięcego czytania – spotkanie dla pedagogów oraz rodziców 16:30
Spotkanie DKK z grupą przedszkolną w Przedszkolu „Happy Days”. 10:30
Młodzi mówią wierszem– przegląd recytatorski 10:00
W krainie wyobraźni – literacko-muzyczne spotkanie z dziećmi 10:30
Pisarze lubuscy – Anna Tokarska – projekcja filmu biograficznego 11:00
Mistrz Pięknego Czytania – kolejny dzień przesłuchań 16:00
Biblioteczny Klub Filmowy „BKF" zaprasza... na musical 16:00
Prezentacja publikacji Lubuska literatura osadnicza 18:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
24
Warsztaty programowania z użyciem robotów 9:00
Spotkanie autorskie z pisarką i poetką Agnieszką Ginko 10:00
Mistrz Pięknego Czytania– przesłuchania uczestników przeglądu 16:00
Audycja Norwid Movie 12:30
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
25
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
26
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
22
27
Warsztaty programowania z użyciem robotów 10:00
Konwersacje w języku angielskim 16:00
Dyskusyjny Klub Książki 16:30
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
28
Czytelnia bez Granic– spotkanie literacko-warsztatowe 10:00
Spotkanie dla dzieci z Eriką Pawelską 10:30
Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców 10:00
Kto czyta, ten wie–warsztaty literacko-plastyczne 10:30
Spotkanie Komentatorskiej Grupy Czytania Prasy ,,Pod lupą” 11:00
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci 11:00
Szachowy Wtorek 16:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
29
Gdzie mieszka książka?– lekcja biblioteczna 9:30
Dzień Amerykański 10:00
Konwersacje w języku niemieckim 11:00
Rysowanie po ekranie 16:30
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
30
Gdzie mieszka książka? – lekcja biblioteczna 9:30
Słuchowisko „Przygody Słonika Bombika” 10:30
Poczytanki – spotkanie literacko-muzyczne 10:30
Obiady czWWWartkowe– warsztaty z obsługi podstawowych programów komputerowych 16:00
3. Czwartek Social Media w Zielonej Górze 17:00
Zabawy z tablicą interaktywną dla najmłodszych 16:30
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
31
Żywa Biblioteka 17:00
Czytelnia bez granic ­– spotkanie literacko-muzyczne 10:00
Rekordy biblioteczne – lekcja biblioteczna 9:00
Audycja Norwid Movie 12:30
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci 12:30
Radio Index – Żywa Biblioteka 17:00
Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych 14:00
czerwiec 2019czerwiec 2019