Widok miesięczny
sobota, maj 30, 2020
 
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
9
luty 2019luty 2019luty 2019luty 2019
1
Niezwykły mieszkaniec Leśnego Miasteczka – warsztaty czytelniczo-plastyczne 10:30
Międzynarodowy Dzień Pisarzy – całodniowa promocja literatury dziecięcej 12:00
Historia na dużym ekranie 12:00
Norwid Movie – cotygodniowa audycja radiowa 12:30
Warsztaty Grupy Młodzieżowej LGBT+ z Instytutu Równości w Zielonej Górze 15:45
Impresje na temat… – wernisaż wystawy prac malarskich 16:00
2
Warsztaty fotograficzne – cykliczne spotkania grupy amatorów fotografii 15:00
3
10
4
Warsztaty programowania z użyciem robotów 10:00
Bezpłatne konwersacje w języku angielskim dla grupy średniozaawansowanej 16:00
Warsztaty teatralne prowadzone metodą dramy 16:30
Książka i ilustracja– otwarcie wystawy książek i ilustracji wydanych przez „Pracownię 201” 17:00
Bezpłatne konwersacje w języku angielskim dla grupy zaawansowanej 17:00
Książka inspiruje, czyli różne spojrzenia na... – wystawa prac czytelników 12:00
5
Lekcja biblioteczna połączona z zajęciami czytelniczymi 9:30
Bezpłatne, grupowe konwersacje w języku polskim dla obcokrajowców 10:00
Książki to mój świat?! – lekcja biblioteczna dla dzieci przedszkolnych 10:00
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Czytelnia bez granic 11:30
Szachowe wtorki 16:00
Dyskusyjne Kluby Książki 16:30
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
6
Dyskusyjne Kluby Książki 16:30
Lekcja biblioteczna połączona z zajęciami czytelniczymi 9:30
Warsztaty tematyczne w mediatece Szklana Pułapka 10:30
Bezpłatne konwersacje w języku niemieckim 12:00
Rysowanie po ekranie – warsztaty graficzne z wykorzystaniem tabletów graficznych 16:30
Historia na dużym ekranie – spotkanie Klubu Filmowego 12:00
Bezpłatne indywidualne konsultacje i konwersacje w języku niemieckim 8:00
7
Lekcja biblioteczna połączona z zajęciami czytelniczymi 9:30
Warsztaty tematyczne w mediatece Szklana Pułapka 10:30
Brombowe pomysły na czwartkowe spotkania z książką 16:30
Poza cenzurą – otwarcie wystawy portretu Krzysztofa Grzondziela 18:00
8
Dyskusyjny Klub Książki 10:30
Norwid Movie 12:30
Biblioteczny Klub Filmowy w mediatece Góra Mediów 16:30
9
Czytanie na Drugie Śniadanie – warsztaty literacko-plastyczne 11:00
10
11
11
Warsztaty z programowania z użyciem robotów PHOTON 9:00
Ciekawe książki z wyobraźnią i sensem 10:30
Bezpłatne konwersacje w języku angielskim dla grupy średniozaawansowanej 16:00
Warsztaty teatralne prowadzone metodą dramy 16:30
12
Bezpłatne, grupowe konwersacje w języku polskim dla obcokrajowców 10:00
Lekcja biblioteczna połączona z zajęciami czytelniczymi 10:00
Czytanie bez granic– Bajkowe opowieści 10:00
Warsztaty tematyczne w mediatece Szklana Pułapka 10:30
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Szachowe wtorki 16:00
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych 16:30
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
13
Retro spotkania z bajką– spotkanie dla dzieci w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki 9:30
Czytelnia bez granic - Bajkowe opowieści 10:00
Niezwykły mieszkaniec Leśnego Miasteczka 10:00
Bezpłatne konwersacje w języku niemieckim 12:00
Biblioteczny Klub Filmowy w Fili nr 12 16:00
Quilling – warsztaty manualno-plastyczne 16:00
Wyprawa do ust Karola – południowo-zachodnie Czechy 17:30
Bezpłatne indywidualne konsultacje i konwersacje w języku niemieckim 8:00
14
Warsztaty czytelniczo-plastyczne 10:00
Warsztaty tematyczne w mediatece Szklana Pułapka 10:30
Światło – otwarcie pokonkursowej wystawy w Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie 18:00
Dyskusyjny Klub Książki 10:45
Spotkanie autorskie z Marianem Łysakowskim 18:00
15
Czytelnia bez granic 10:30
Norwid Movie 12:30
Mam pomysł – kreatywne spotkanie dzieci z dziećmi 16:30
Dyskusyjny Klub Książki. Spotkanie z Mateuszem Ratajczakiem 18:00
16
17
12
18
Czytelnia bez granic 10:00
Otwarcie wystawy prac plastycznych dzieci z Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Zielonej Górze 14:00
Bezpłatne konwersacje w języku angielskim dla grupy średniozaawansowanej 16:00
Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w języku angielskim 16:00
Warsztaty teatralne prowadzone metodą dramy 16:30
Bezpłatne konwersacje w języku angielskim dla grupy zaawansowanej 17:00
19
Retro spotkania z bajką 9:00
Bezpłatne, grupowe konwersacje w języku polskim dla obcokrajowców 10:00
Zajęcia literackie i ruchowo-plastyczne dla dzieci 10:00
Zajęcia literackie i ruchowo-plastyczne dla dzieci 10:00
Niezwykły mieszkaniec Leśnego Miasteczka 10:45
Bajkowe spotkania z książką 11:00
Biblioteczny Klub Filmowy w Filli nr 6 15:30
Szachowe wtorki 16:00
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
20
Retro spotkania z bajką 9:00
Portale czytelnicze jako współczesne wspólnoty czytających 9:30
Warsztaty czytelnicze 9:30
Bezpłatne konwersacje w języku niemieckim 12:00
Rysowanie po ekranie – warsztaty graficzne 16:30
Ciągłe poszukiwania – wystawa prac plastycznych uczniów 16:30
Bezpłatne indywidualne konsultacje i konwersacje w języku niemieckim 8:00
21
Witamy wiosnę z żubrem Pompikiem 9:00
Czytelnia bez Granic 9:30
Warsztaty z programowania z użyciem robotów PHOTON 10:00
Brombowe pomysły na czwartkowe spotkania z książką 16:30
Wernisaż wystawy prac plastycznych uczniów 17:00
Promocja książki Akrobatyka sportowa na Ziemi Lubuskiej w latach 1954-2018 18:00
22
Bezpłatne indywidualne konsultacje i konwersacje w języku niemieckim 8:00
Lekcja biblioteczna ph. "Ornitologia, co to takiego?" 8:00
Warsztaty tematyczne w mediatece Szklana Pułapka 10:30
Norwid Movie 12:30
Warsztaty Grupy Młodzieżowej LGBT+ z Instytutu Równości w Zielonej Górze 15:45
Biblioteczny Klub Filmowy w mediatece Szklana Pułapka 16:00
Dyskusyjny Klub Książki–spotkanie z Markiem Krukowskim 18:00
23
24
Krakowski Salon Poezji w Zielonej Górze z udziałem ks. Jerzego Hajdugi 17:00
13
25
5. edycja Międzynarodowego Dnia Czytania Tolkiena 11:00
Bezpłatne konwersacje w języku angielskim dla grupy średniozaawansowanej 16:00
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 16:30
Bezpłatne konwersacje w języku angielskim dla grupy zaawansowanej 17:00
Wystawa pt. Malarstwo Karoliny Antosz 18:00
Zaproszenie na "Akademię Niepodległości IPN" 16:00
26
Bezpłatne, grupowe konwersacje w języku polskim dla obcokrajowców 10:00
Retro spotkania z bajką 10:30
Warsztaty tematyczne w mediatece Szklana Pułapka 10:30
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci 11:00
Lekcja biblioteczna 11:00
Spotkanie autorskie uczniów szkoły podstawowej z Agnieszką Ginko 11:30
Szachowe wtorki 16:00
O prawie przy kawie 16:30
Kleksowy Klub Tenisa Stołowego 16:30
27
Warsztaty czytelniczo-plastyczne 10:00
Bezpłatne konwersacje w języku niemieckim 12:00
Kpiny i kpinki – spektakl 16:00
Słupki, półsłupki, pikotki, czyli szydełkowanie w bibliotece 16:30
Dotknij Teatru w Norwidzie 10:00
Bezpłatne indywidualne konsultacje i konwersacje w języku niemieckim 8:00
Spotkanie z książką – zajęcia czytelnicze 9:00
28
Warsztaty czytelniczo-plastyczne 9:30
Witamy wiosnę z żubrem Pompikiem 10:00
Obiady czwwwartkowe 16:00
Zabawy z tablicą interaktywną dla najmłodszych 16:30
Wieczór ukraiński 18:00
29
Norwid Movie 12:30
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w mediatece Szklana Pułapka 12:30
30
Warsztaty fotograficzne 15:00
31