Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
21 Październik 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Występ "Grupy Improwizacyjnej"

Data: Śr. 9 Lut, 2011 20:00

news365.plTym razem zielonogórska "Grupa Improwizacyjna 7x1" zaprosiła do udziału kolegów z Gdańska czyli bliźniaczą grupę "W gorącej wodzie kąpani"

Naszej ekipy nie trzeba nikomu przedstawiać a tu parę słów o gościach z Gdańska:

W GORĄCEJ WODZIE KOMPANI to niezależna grupa teatralna z Trójmiasta, zajmująca się sztuką improwizacji oraz wołaniem duchów ich prawdziwymi imionami. Impro to forma przedstawienia, w którym aktorzy grają bez przygotowanego wcześniej scenariusza. W tworzenie improwizowanego spektaklu zaangażowana jest pomysłowość tak występujących aktorów, jak i zgromadzonej publiczności. Widzowie narzucają, podpowiadają, sugerują kierunki, w których rozwijają się postaci i fabuła. Ta twórcza współpraca owocuje nieobliczalnymi i niepowtarzalnymi występami, na których przydaje się paczka głupawy oraz chusteczki do nosa.

Kompania to piękne kobiety i mądrzy mężczyźni: Ewa Czernowicz, Małgorzata Różalska, Małgorzata Tremiszewska, Magdalena Walaszczyk, Karolina Wróbel, Szymon Jachimek, Paweł Kukla, Łukasz Ławniczak, Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński i wujek Wojciech Tremiszewski. W ich szeregach panuje jednocześnie patriarchat i matriarchat.
 

Start jak zwykle o 20:00

Bilety jak zwykle po 10 zł - do nabycie jak zwykle
 


www.wimbp.zgora.pl


 


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu