Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
21 Październik 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Noworoczny turniej na konsolę PS3

Data: So. 19 Lut, 2011 12:00
news365.pl

W dniu 19 lutego (sobota) 2011 r. o godz. 12.00 mediateka Góra Mediów w Zielonej Górze zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wirtualnym turnieju na konsolę PlayStation 3.
Areną zmagań będą realia gry Tekken 6, która jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych tytułów traktujących o sztukach walki na konsole.
Zachęcamy do zabawy wszystkich chętnych, którzy chcieliby skonfrontować swoje umiejętności z innymi uczestnikami wybierając jedną z 40 postaci w grze!
Zwycięzca oprócz uzyskania tytułu lokalnego mistrza gry, zostanie obdarowany przez mediatekę darmowym abonamentem upoważniającym go do korzystania ze zbiorów Góry Mediów przez pół roku. Ponadto zaopatrzymy go w pakiecik gadżetów.
Turniej odbędzie się w oddziale mediateki (I piętro) w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Więcej informacji znajdziecie w mediatece, na forum strony internetowej www.goramediow.pl lub pod nr telefonu 68 45 32 615.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu