Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
30 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Chwila dla niej-Dzień Kobiet w Szklanej Pułapce

Data: Pt. 7 Mar, 2014 18:00 - 20:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

chwila dla niej 2014 - plakat7 marca 2014 r., godz. 18.00

Mediateka „Szklana Pułapka" przygotowała z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet specjalną ofertę dla wszystkich Pań. Serdecznie zapraszamy na miłe spotkanie w kobiecym gronie, podczas którego będziemy miały okazję poznać literaturę kobiecą znajdującą się w zbiorach mediateki, Zaprosimy również na rozmowę oraz wysłuchanie krótkiego wykładu, psycholog Marii Miłkowskiej, o „Pięknej stronie życia, czyli o sile kobiecości", obejrzymy fragmenty filmu dotyczące kobiet i ich obrazu w oczach mężczyzn. Panie będą miały możliwość oddania się w ręce wizażystek z salonu kosmetycznego „Magnus". Na koniec zaprosimy do zrobienia sobie pamiątkowego portretu, który wykona fotografka Paulina Czarniecka. Spotkanie umilą słodkości ufundowane przez Zielonogórską Palmiarnię.
Z okazji Dnia kobiet zapraszamy Panie w każdym wieku, 7 marca br. o godzinie 18.00 do mediateki „Szklana Pułapka", filii nr 7 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze, mieszczącej się na pierwszym piętrze Zielonogórskiej Palmiarni.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu