Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
14 Sierpień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Gitarowy Most

Data: So. 30 Kwi, 2011 16:00

news365.plGitarowy Most połączy Zieloną Górę i Wrocław

30 kwietnia Zielona Góra po raz drugi łączy się Gitarowym Mostem z Wrocławiem, gdzie Leszek Cichoński z armią muzyków już tradycyjnie będzie bił rekord Guinnessa w jak największej liczbie gitarzystów, grających jednocześnie ?Hey Joe" Jimiego Hendriksa. W tym roku scena Gitarowego Mostu Zielona Góra ? Wrocław stanie przy galerii Focus Mall, obok wejścia od strony ul. Wrocławskiej.

Impreza wystartuje o godz. 13:00. Godzinę później odbędzie się próba prowadzona przez Leszka Cichońskiego we Wrocławiu, a o godz. 16 Zieloną Górę i Wrocław połączy Gitarowy most. Całość działań poprzedzą warsztaty, które odbędą się 27.04.11. w Piwnicy Artystycznej Kawon.

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Artystyczno-Kulturalne Menażeria i Focus Mall. Gitarowy most odbędzie się przy finansowym wsparciu marszałek Elżbiety Polak i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. W akcję włączyli się także RCAK, ZOK, Szkoła Muzyczna Yamaha Moniki i Wojciecha Grabowskich, Nauka Gry na Instrumentach - Kamerton Katarzyny Maliszewskiej. UWAGA: Jeden z uczestników przedsięwzięcia otrzyma gitarę firmy Hofner.


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu