Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
14 Sierpień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Festiwal filmowy w Katolickim Liceum

Data: Cz. 28 Kwi, 2011 10:00

news365.pl



28.04.2011 Festiwal filmowy w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze, ul.Aliny 17

Festiwal Golden Kostkas (Złote Kostki ? od nazwiska naszego patrona św. Stanisława Kostki) organizujemy po raz piąty. Jest to szkolny konkurs, w którym startują klasy/grupy językowe realizując film w języku obcym. Tematyka filmu oraz w zasadzie jego długość są nieograniczone (w praktyce do tej pory mieliśmy filmy 5-25 minutowe). Jedynym warunkiem przystąpienia do konkursu jest nagranie filmu w języku obcym o nieobraźliwych treściach. Filmy uczniów z roku na rok są coraz bardziej ambitne pod względem jakości, scenariusza, poziomu językowego, kostiumów, plenerów, w których są nagrywane, nawet efektów specjalnych. Niektóre z nich mają swoje skromne budżety. Scenariusze i lokacje są zawsze trzymane w tajemnicy przed konkurencją, a w dniu festiwalu nigdy nie musimy martwić się o frekwencję.

Filmy rywalizują ze sobą o statuetkę Golden Kostki w kategoriach wzorowanych na Oskarach. Dodatkowo grand prix festiwalu otrzymuje nagrodę dodatkową w postaci bonu do pizzerii w wysokości 200zł dla zwycięskiej grupy. Zadaniem jury jest przyznanie statuetek w 11 kategoriach.



www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu