Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
09 Sierpień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Bitwa na głosy

Data: So. 9 Kwi, 2011 20:00

news365.pl


 


5 marca TVP 2 rozpoczęła emisję nowego wielkiego show ?Bitwa Na Głosy?. Urszula Dudziak znalazła 16 wokalnych talentów w Zielonej Górze, które wraz z nią biorą udział w wielkiej muzycznej przygodzie. Członkowie zespołu przechodzą intensywny kurs śpiewania, do cotygodniowych występów telewizyjnych przygotowują się razem z Urszulą Dudziak oraz całym szeregiem specjalistów od emisji głosu, interpretacji, wizerunku czy choreografii. W każdym odcinku gwiazdy wraz ze swoimi podopiecznymi wykonują największe światowe i polskie przeboje, co tydzień na podstawie głosowania telewidzów odpada jedna drużyna. W wielkim finale, dwie ekipy pod wodzą gwiazd zawalczą o nagrodę główną jaką jest niezwykły prezent przeznaczony dla mieszkańców miejscowości, z której pochodzi zwycięzca! Ula Dudziak postanowiła, że jeśli jej drużyna zwycięży to nagroda zostanie przeznaczona na akcję Uniwersytet Dzieciom (www.dzieciom.uz.zgora.pl)

Ten program to nie tylko szansa dla tych, którzy marzą o tym żeby śpiewać.

To także niezwykła okazja do zmobilizowania i ożywienia społeczności lokalnej a także pokazania całej Polsce jak piękna i wyjątkowa jest Zielona Góra i jak bardzo utalentowani są jej mieszkańcy!


Zapraszamy przed telewizory w najbliższą sobotę (9.04) godz. 20.00

Tego dnia o godz. 20.05 rozpoczyna się głosowanie,

aby wesprzeć Zielonogórską drużyną Urszuli Dudziak należy wysłać sms na numer:

7249 o treści 4


www.wimbp.zgora.pl


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu