Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
29 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Festiwal Filmów Krótkometrażowych

Data: Śr. 6 Kwi, 2011 19:00

news365.pl3. Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych Short Waves [6|04]

Galeria BWA serdecznie zaprasza w środę 6 kwietnia o 19:00 na pokazy filmów krótkometrażowych Short Waves.
3. Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych Short Waves
Odbiór! Odbiór!
Przygotujcie się na odbiór krótkich fal polskiego kina. Już wkrótce rozpoczynamy nadawanie!
Festiwal SHORT WAVES w 2011 roku już po raz trzeci wyśle w ogólnopolski i międzynarodowy eter swój sygnał. Angielskie słowo movie najlepiej oddaje ideę Festiwalu, który jest otwarty na wszystko co mieści się w definicji ruchomego obrazu. W programie znajdą się najciekawsze polskie produkcje krótkometrażowe: fabuły, dokumenty, animacje, wideo-art, reklamy i teledyski. Selekcja odbywa się w oparciu o dwa kryteria: długość (poniżej 30 minut) i doskonałą jakość filmu.

Krótkie fale polskiego kina między 24 marca a 16 kwietnia 2011 ponownie zaleją cała Polskę, z roku na rok poszerzamy również zagraniczny zasięg Festiwalu o kolejne europejskie stolice.

Głównym celem organizowanego przez poznańską Fundację Ad Arte Festiwalu Short Waves jest prezentacja i promocja polskiego kina krótkometrażowego w kraju oraz za granicą. Festiwal daje twórcom niepowtarzalną szansę na zaistnienie w szerokiej dystrybucji - co roku nasze pokazy docierają bowiem do ponad 30 polskich miast. Gościmy również na forum międzynarodowym (m.in. w Berlinie, Dublinie i Londynie). Widownia w każdym z miast będzie mogła wziąć udział w głosowaniu, w wyniku którego wyłoniony zostanie zwycięzca. Główna Nagroda Festiwalu to 10 000 złotych, ponadto w tym roku Jury Profesjonalne Festiwalu przyzna dodatkową nagrodę: Short Waves PRO w wysokości 5 000 PLN.

Tak jak radiowe krótkie fale są odbierane w każdym punkcie na Ziemi, Festiwal Short Waves dociera do ponad 30 miast w Polsce oraz kilku zagranicznych, oferując widzom program złożony z najlepszych polskich filmów krótkometrażowych.

Więcej informacji na stronie www.shortwaves.pl

http://www.youtube.com/watch?v=KXI2CeJjqPs&feature=player_embeddedwww.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu