Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
05 Czerwiec 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

KINO SAMOCHODOWE w Lecie Muz Wszelakich -przyjdż!!

Data: Pt. 7 Sie, 2015 22:00 - 22:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

kino samochodowe - plakat-1Serdecznie zapraszamy na KINO SAMOCHODOWE w Lecie Muz Wszelakich, które odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 22:00 na parkingu przy Zielonogórskiej Palmiarni! Jest to wydarzenie w ramach cyklu spotkań Kina Letniego w lecie Muz Wszelakich, organizowanego przez mediatekę Szklana Pułapka, Filię nr 7 WiMBP im. C. Norwida, mieszczącą się w Palmiarni.

W ramach Kina Letniego, w ciągu tegorocznych wakacji, odbywają się seanse filmowe na świeżym powietrzu – w Parku Winnym oraz jeden seans Kina Samochodowego na parkingu przy palmiarni.

Kino Samochodowe to duże przedsięwzięcie, podczas którego mieszkańcy będą mogli obejrzeć film „Jestem Bogiem" z własnego samochodu, a jego dźwięk odebrać na specjalnie przeznaczonej do tego fali radiowej.
Ilość miejsc dla samochodów jest ograniczona. W mediatece Szklana Pułapka, od poniedziałku 3 sierpnia, będzie do odebrania 60 wjazdówek na to wydarzenie. Na parking przy Zielonogórskiej Palmiarni zostaną wpuszczone jedynie samochody, które będą posiadały odpowiednią „wjazdówkę". Nasi wolontariusze zadbają o bezpieczeństwo podczas ustawiania samochodów w wyznaczonych miejscach. Parking dla oglądających zostanie otwarty o godzinie 21:00.

Nie masz możliwości przyjechania na seans samochodem? Nic nie szkodzi. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę obejrzeć film „Jestem Bogiem" na skarpy dookoła parkingu. Zachęcamy do zabrania ze sobą koców oraz koniecznie telefonów ze słuchawkami, bądź innego sprzętu posiadającego w sobie odbiornik radiowy, dzięki któremu będzie można odebrać podaną przez nas wcześniej częstotliwość.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odbierania zaproszeń w godzinach otwarcia mediateki od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Niestety każdy kto chce otrzymać zaproszenie na seans musi pofatygować się osobiście. Nie ma możliwości wzięcia „wjazdówki" dla znajomych czy rodziny

Impreza jest organizowana w ramach Lata Luz Wszelakich, współfinansowana przez Miasto Zielona Góra oraz klub muzyczny JazzKino.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu