Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
14 Sierpień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Film KONESER w Kinie Letnim

Data: Pt. 26 Cze, 2015 22:00 - 22:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

kino letnie 2015UWAGA!!!

Mamy dla Was ważny komunikat dotyczący Kina Letniego w Lecie Muz Wszelakich. Jak zapewne widzicie za oknem pogoda bardzo średnia. Ale my się nie poddamy. Dzięki Zielonogórskiemu Ośrodkowi Kultury, jeśli pogoda nie dopisze, film "Koneser" obejrzymy pod dachem sceny Amfiteatru! Nie odbierze to uroku filmu na świeżym powietrzu, a gwarantujemy Wam, że nie zmokniecie.
Decyzja zapadnie w piątek do południa a informację znajdziecie na Facbooku oraz naszej stronie internetowej.

Mediateka Szklana Pułapka, Filia nr 7 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze po raz drugi zaprasza na wydarzenie, które w ubiegłym roku podbiło serca mieszkańców – Kino Letnie w Parku Winnym przy Zielonogórskiej Palmiarni. W tym roku impreza odbędzie się w ramach Lata Muz Wszelakich, organizowanego przez Zielonogórski Ośrodek Kultury, wpisując się tym samym w bogatą ofertę wakacyjnych imprez kulturalnych w naszym mieście. Podobnie jak w latach ubiegłych przed budynkiem Palmiarni, od strony ulicy Wrocławskiej, odbędą się cztery seanse filmowe. Do dyspozycji widzów będzie Letnia Kawiarnia, leżaki, krzesełka oraz kocyki. Z doświadczenia wiemy jednak, że dobrze przynieść również swoje siedziska.
Filmy wyświetlane będą każdego letniego miesiąca i będą to:
26 czerwca - „Koneser" o godzinie 22.00.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu