Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
19 Październik 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Sesja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Data: Pt. 25 Mar, 2011 18:00

news365.plKatolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej informuje, że w dniach 25-27 marca br odbędzie się Sesja Kierownictw Oddziałów oraz Kół Szkolnych i Akademickich KSM. Rozpocznie się ona o godz. 18.00 Drogą Krzyżową w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze, po której odbędzie się Msza Święta. Obrady natomiast będą miały miejsce w sali internatu Zespołu Szkół Sportowych w Zielonej Górze, przy ul. Wyspiańskiego 25.
Sesja będzie dotyczyła m.in.: nowych materiałów formacyjnych, szkoleń i warsztatów śródrocznych oraz inicjatyw wakacyjnych dla dzieci i młodzieży organizowanych w ramach akcji ?Wakacje z Wartościami?, w tym także obozów i kolonii języków obcych, angielskiego
i niemieckiego, które Stowarzyszenie organizuje już od przeszło 15 lat. Podczas obrad podsumowana zostanie także tegoroczna ?Debata Walentynkowa? zatytułowana ?In vitro: miłość czy egoizm??, która odbyła się na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Młodzież zgromadzona na Sesji weźmie udział w ?Festiwalu Życia? współorganizowanym przez KSM, w niedzielę w ?Marszu dla życia? natomiast dzień wcześniej w sobotę, w prezentacji amerykańsko-meksykańskiego filmu ?Bella?. Jest to inspirowana prawdziwą historią wzruszająca opowieść o prostej, ale jednocześnie głębokiej miłości do życia, rodziny i o radości, którą ze sobą przynoszą. Opowieść o jednym, niezwykłym dniu w Nowym Jorku.
W imieniu młodzieży zrzeszonej w KSM serdecznie zapraszamy do włączenia się w ?Festiwal Życia?.
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu