Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
07 Maj 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Sophie Scholl i Lethal Injection na Rock Nocą

Data: Pn. 4 Kwi, 2011 20:00

news365.pl


Klub "4 Róże dla Lucienie" zaprasza w poniedziałek 4 kwietnia 2011 o godz.20.00 na kolejny koncert w ramach Festiwalu rock Nocą. Tym razem zobaczymy i usłyszymy dwie zielonogórskie kapele. Gościnnie zagra Sophie Scholl, a w ramach eliminacji do finału Lethal Injection. Oba zespoły wykonują muzykę z pogranicza metalu. Wstęp na koncert jest wolny !!!

Sophie Scholl - zielonogórska grupa grająca hardcore. Zespół powstał w połowie 2007 r. Jego członkowie wywodzą się ze znanych zielonogórskich składów tj.: Ebola, Vomigod, Soostage, Czarny Punkt, Conqueror Worm. Nazwa kapeli pochodzi od imienia i nazwiska niemieckiej działaczki ruchu oporu antynazistowskiego w czasach Trzeciej Rzeszy. Na swoim koncie ekipa ma zarejestrowane demo "Hardcore Means Pride" (2009). Obecnie przygotowuje materiał na debiut, który ukaże się pod koniec tego roku. Po kilku zmianach ostateczny skład kapeli przedstawia się następująco:

Ziela - wokal
Gavlish - gitara
Shyha - bas
Pavulon - perkusja

http://www.myspace.com/sophieschollband


Lethal Injection - zielonogórski zespół grający szeroko pojęty brutalny metal. Grupa powstała pod koniec 2010r. z inicjatywy Krzysztofa Biela. Zespół aktualnie pracuje nad materiałem na swoje pierwsze demo oraz stawia pierwsze kroki na scenie. W skład zespołu wchodzą:

Kamil Ruczyński - Wokal
Krzysztof Biel - Gitara
Krzysztof Olejniczak - Bas
Oskar Libner - Gitara
Paweł Pusz - Perkusja
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu