Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
05 Grudzień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Świadoma Mama w Zielonej Górze

Data: Cz. 12 Lut, 2015 11:00 - 11:00
Lokalizacja: Biblioteka
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

mamaJuż w najbliższy czwartek 12 lutego 2015 roku odbędą się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida warsztaty Świadomej Mamy!

Spotkanie poprowadzi Mama i aktorka Pani Karina Kunkiewicz!

Świadoma Mama to Kampania powstała w 2010 roku z myślą o wszystkich kobietach, które są już szczęśliwymi mamami lub też niedługo nimi będą. W ramach kampanii odbywają się bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów w różnych miastach Polski. Od 2010 roku organizowane są cykle comiesięcznych i bezpłatnych spotkań ze specjalistami dla przyszłych i obecnych rodziców. Nowością w programie spotkań Świadomej Mamy jest część warsztatów praktycznych podczas których uczestnicy mają możliwość zapoznania się z zasadami: pierwszej pomocy, chustonoszenia, kąpieli, przewijania, karmienia, masażu shantala oraz handlingu. Co więcej, spotkania urozmaicają osoby znane, które same spełniają się w roli mamy. Dotychczas Świadomej Mamie towarzyszyły: Monika Mrozowska, Katarzyna Bujakiewicz, Aleksandra Woźniak, Jolanta Fraszyńska i Paulina Holtz.

Na spotkanie można zarejestrować się:

- formularz na portalu www.swiadomamama.pl
- rejestracja@swiadomamama.pl
- rejestracja telefoniczna pod numerami: 601 249 333 i 601 644 669

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu