Śmiech to zdrowie i Jacek Golański kreatywnie

Data: Cz. 27 Lis, 2014 19:00 - 19:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

warsztaty z JGZapraszamy na dwudniowy cykl warsztatów z Jackiem Golańskim, który jest już stałym gościem mediateki Szklana Pułapka.
Co poprawia samopoczucie, dodaje odwagi, ułatwia nawiązywanie znajomości, jest naturalnym środkiem przeciwbólowym, odpręża i usprawnia funkcjonowanie układu odpornościowego? Tak wszechstronny jest tylko... Śmiech! Jak najlepiej skorzystać z wszystkich zalet śmiechu? Śmiać się dużo, często, intensywnie, wśród grupy przyjaźnie nastawionych nieznajomych. Takie warunki tworzymy na Warsztatach Śmiechu, które odbędą się 27 listopada o godzinie 19.00.

Następnego dnia, 28 listopada o godzinie 19.00, spotkamy się z Jackiem na warsztatach kreatywności. Gwarantujemy, że nudy na pewno nie będzie.
Kreatywność – to cecha osobowości czy proces? Dostępna dla każdego czy tylko dla wybranych? Ułatwia życie czy sprawia problemy? To pytania, którymi nie będziemy się zajmować, ponieważ ważniejsze są odpowiedzi. Wiadomo, że istnieją sposoby na to, by efekty pracy twórczej przychodziły łatwiej i przyjemniej. Istnieją metody i procedury podnoszące jakość procesu twórczego. Tym właśnie w praktyce, a nie w teorii będziemy się zajmować.
Każdy – młody, stary, zdrowy, chory, optymista i pesymista może wziąć udział w zajęciach. Udział w warsztatach nie wymaga żadnego przygotowania, choć warto ubrać się wygodnie, zabrać ze sobą wodę, odrobinę entuzjazmu, szczyptę odwagi i całe mnóstwo ciekawości.
Obecność na zajęciach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku w celu propagowania śmiechu i kreatywności.
Zapraszamy 27 i 28 listopada o godzinie 19.00 do mediateki Szklana Pułapka. Wstęp wolny!

Projekt realizowany przy współpracy z Totalizatorem Sportowym.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść