Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
21 Październik 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Dj dMIT.RY w Strasznym Dworze

Data: Pn. 28 Lut, 2011 21:00

news365.pl


 

Wszystko zaczęło się w... Rosji. Urodził się chłopiec. Ale nie został tam zbyt długo i przeprowadził się do stolicy Czech, Pragi. Działy się złe rzeczy, ale pewnego dnia odkrył drogę do house-owego undergroundu. Biegając od jednej techno imprezy do kolejnej, przyszedł czas na electroclash i po kilku latach to nowe brzmienie totalnie go pochłonęło. Po wielu pytaniach z różnych stron dotyczących jego wiedzy o muzyce i po kilku propozycjach występu, postanowił się sprawdzić. Rozpoczął współpracę z Prague Indie Night Heartbeats i wypromował ich aż stali się bardzo popularnym comiesięcznym electro-obłędem. Minęły dwa lata odkąd zaczął pokazywać ludziom co jest najświeższe w klubowym świecie electro, pełnym basu, starych melodii rave, rytmów Baltimore/Baile Funk, grime break?ów i cokolwiek jeszcze możecie sobie wyobrazić. Dzięki kombinacji mody, zabawy, tańca oraz umiejętności łączenia prawie każdego stylu muzycznego podczas występu, możesz być pewien, że nie będzie nudno. Co więcej, nigdy nie będziesz pewny co usłyszysz na kolejnym gigu. Jest jak kameleon- podróżuje od jednej zatoki do kolejnej, aby znaleźć idealne połączenie dla oddania pełnych i barwnych odczuć podczas imprezy. Dlatego uwielbia długie sety. Granie imprez nie jest jedyną rzeczą jaką zajmuje się w Czechach. Bookowanie innych DJs i artystów występujących na żywo, jest jego kolejnym hobby i ma duży wkład w scenę klubową w Czechach. Oto dMIT.RY! Koleś, który nigdy nie sądził, że zostanie DJ-em.


http://soundcloud.com/dmit-ry
http://www.facebook.com/dj.dmit.ry?ref=ts
http://www.myspace.com/dmitrij

Oraz gospodarze imprezy - dobrze Wam znany duet WAH-WAH!
Czyli elektronika w najlepszym wydaniu. Zainspirowani najbardziej interesujacymi dzwiekami Paryża, Berlina, Londynu i Montrealu mixują głownie electro i masywny minimal, nie zamykając się przy tym na ładną, melodyjną elektronikę. Destrukcja parkietu jest niezmiennie celem numer jeden na kazdej ich imprezie. Tak będzie i tym razem ;-)


http://soundcloud.com/wah-wah
http://www.myspace.com/wahwahmuzik
http://www.facebook.com/pages/WAH-WAH/123204551065664 - like it?

Lokal otwarty od 18:00
Start imprezy: 21:00
Wstęp: 10/15; czarna karta - free, czerwona karta - 50%
Wejście od 19 lat


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu