holJeśli nie zdążyliście Państwo obejrzeć jubileuszowej pokonkursowej wystawy XX Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny w Bibliotece Norwida – zapraszamy na ekspozycję do Centrum Handlowego Auchan!

Od 5-19 października br. można w tym miejscu podziwiać prace nagrodzone i wyróżnione w tegorocznej edycji Konkursu, który przebiegał ph. „Światło".

Konkurs jest wydarzeniem cyklicznym o zasięgu międzynarodowym. Rokrocznie przyciąga uczestników z ponad 40 krajów świata, którzy łącznie nadsyłają kilkaset rysunków. W tym roku wzięło udział w nim 180 autorów (z 41 państw ), którzy nadesłali 487 prac. Najliczniejsza grupa to rysownicy z Polski [aż 63], Indonezji, Rumunii, Serbii, Bułgarii, Niemiec, Ukrainy, Chin.

Oglądając wystawę na pewno będzie można uśmiechnąć się, i zadumać. Warto zobaczyć! Serdecznie zapraszamy, w szczególności sympatyków humoru rysunkowego!

Centrum Handlowe Auchan Zielona Góra – miejsce na wysokości RTV Euro AGD i CCC.
Czas ekspozycji: 5-19 października br.

 

IMG 3035    IMG 3043   IMG 3043   IMG 3067

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.