Znamy już laureatów XIX Przeglądu Mistrz Pięknego Czytania. Listy w załączeniu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i umiejętności. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Galę konkursu 20 czerwca 2018 na godz.17.00. Bawić się z nami będzie gość specjalny Andrzej Marek Grabowski. Autor telewizyjnych programów dla dzieci, książek, scenariuszy filmowych oraz ponad 500 piosenek, między innymi takich jak np. Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Witaminki czy Kropelka złotych marzeń. Współzałożyciel dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego Fasolki.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra

Znalezione obrazy dla zapytania logo Miasta zielona Gora