plakacik - ferieWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, wychodząc naprzeciw zapytaniom naszych Czytelników, przygotowała szereg atrakcji dla dzieci i ich opiekunów.

Od 12 do 23 lutego 2018 o godz.12.00 zajęcia w ramach ZIMOWEJ CZYTELNI NORWIDA - spotkania warsztatowe dla rodzin z dziećmi. Wszystkie działania poprzedzone będą lekturą tematycznie nawiązującą do dziedziny i  charakteru danych warsztatów. Na spotkania obowiązują zapisy na poszczególnych filiach.

Od 19 do 23 lutego 2018 o godz.12.00 POZNAJ KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ spotkania warsztatowe dla dzieci z opiekunami prowadzone przez Panią Monikę Kujawską-Marszałek, koordynatora Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Zielonej Górze. Na spotkania obowiązują zapisy na poszczególnych filiach.

22 lutego spotkanie autorskie z TOMASZEM SAMOJLIKIEM.

21 lutego (środa) NA TROPIE BIBLIOTEK I BACHUSIKÓW czyli zwiedzamy Zieloną Górę z Lubuskim Stowarzyszeniem Przewodników Turystycznych.

Dla tych, którzy chcą się nie tylko bawić, ale podczas ferii pouczyć Biblioteka Obcojęzyczna WiMBP zaprasza młodzież przez całe 2 tygodnie ferii od 12.02 do 23.02.2018, od poniedziałku do piątku  w godz. od 11.00 do 14.00, na  Pogotowie językowe - bezpłatne indywidualne konwersacje i konsultacje w j. angielskim