steciagSzanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne spotkanie naukowe w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 17 stycznia 2018 r. (środa) o godz. 9.30 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego - II piętro WiMBP). Tematem spotkania będzie prelekcja: Prasa kobieca w Polsce (1818-2018). Zarys ewolucji na 200-lecie istnienia. Wykład poprowadzi dr hab. Magdalena Steciąg, prof. UZ z Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Dr hab. Magdalena Steciąg, prof. UZ jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Jej zainteresowania naukowe skupiają się wokół problemów komunikacji masowej i sposobów wykorzystywania języka w różnych dyskursach publicznych, w tym przede wszystkim w dyskursie ekologicznym.

W pracy dydaktycznej zajmuje się głównie medioznawstwem oraz genologią dziennikarską.

Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze

dr Przemysław Bartkowiak