wojciechowskiSzanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne spotkanie naukowe w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 13 grudnia 2017 r. (środa) o godz. 9.30 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego - II piętro WiMBP). Tematem spotkania będzie prelekcja: Bibliotekarz: przesłanki zawodu. Wykład poprowadzi prof. zw. dr hab. Jacek Wojciechowski z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Prof zw. dr hab. Jacek Wojciechowski jest emerytowanym pracownikiem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalista w zakresie bibliotekarstwa (zarządzania, marketing) oraz czytelnictwa. Bibliotekarz dyplomowany.

Prowadzi badania w zakresie:

komunikacji społecznej, czytelnictwa i kultury literackiej oraz bibliotekarstwa. Jego opracowania z zakresu organizacji bibliotek i marketingu należą w Polsce do unikatowych publikacji przedmiotowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze

dr Przemysław Bartkowiak

Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra

logo Zielonej Góry