xxxZapraszamy zielonogórskie szkoły podstawowe do udziału w Konkursie wiedzy o książce „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Konkurs dotyczy uczniów klas IV i V.

Szkoły wytypują trzech najlepszych uczniów, którzy stanowić będą reprezentację w konkursie przeprowadzonym w Bibliotece. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będę drogą elektroniczną od 8 do 15  listopada. Wystarczy wypełnić kartę uczestnictwa i przesłać  na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wpisując: HARRY POTTER.

Karta dostępna będzie w tym artykule od 8 listopada.

Karta zgłoszenia do pobrania (MS Word)

Karty przesłane przed ww. terminem nie będą brały udziału w konkursie.

Finał odbędzie się 29 listopada (środa) br. o godz. 10.00 w sali wykładowej (II piętro) Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. Zmierzą się w nim reprezentacje 4 szkół, które najszybciej nadeślą poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia*. Konkurs składać się będzie z konkurencji tekstowych oraz audiowizualnych i dotyczyć będzie książki J.K. Rowling „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Wyniki oceniać będzie trzyosobowe jury złożone z pracowników Biblioteki. Dodatkowe punkty rozdane będą zarówno za doping przybyłej z reprezentacją publiczności, jak i liczbę przebranych w kostiumy osób.

Regulamin Konkursu

Zapraszamy serdecznie do udziału. Do wygrania cenne nagrody rzeczowe i upominki, a wszystko w atmosferze dobrej zabawy i rywalizacji fair play!

Zapraszamy również 30 listopada (czwartek)  o godz. 10.00 na głośne czytanie fragmentów książki o Harrym Potterze. Lektorami będą: Ida Ochocka, Agnieszka Hryniewicz i Ernest Nita. Całości towarzyszyć będzie Kraina Eksperymentów, która na oczach publiczności ważyć będzie magiczne eliksiry! Impreza odbędzie się w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodziezży - Bibliotece Pana Kleksa.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 68 45 32 615.

UWAGA!

LISTA SZKÓŁ, KTÓRE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO KONKURSU:

1. ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 9

2. NIEPUBLICZNA SZKOŁA IM. MARII MONTESSORI

3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18

4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

Przedsięwzięcia realizowane w ramach 7. Festiwalu Literackiego im. Anny Tokarskiej „Proza Poetów”.

Zrealzowano rprzy pomocy finansowej Wojeodztwa Lubuskiego

logo lubuskie