Plakat SmokWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze oraz Dyskusyjne Kluby Książki zapraszają członków DKK od lat 4 do 104 na spektakl Teatru Idy Ochockiej na podstawie tekstu Macieja Wojtyszki pt. "Wakacje Smoka Bonawentury".

Spektakl skierowany jest do widzów powyżej 4 roku życia. Opowiada o rozterce i niezdecydowaniu młodego Smoka, który próbuje naśladować wszystkich i robić to, co inni.  Poprzez swoją wędrówkę po krainach, z którymi graniczy Smokolandia, zdobywa wiedzę
i doświadczenie. Uczy się samodzielności i wiary we własne możliwości.  Młody i tryskający energią zespół aktorski wprowadza widza w świat teatru, nie tylko żywego planu, ale i teatru lalkowego (marionetki, pacynki, kukły, maski).  Przykład Smoka Bonawentury uczy, że warto być samodzielnym i zdobywać wiedzę z własnej chęci, bo bycie sobą to najlepszy dowód na istnienie!

Spektakl jest darmowy! Zapraszamy dzieci z rodzicami!

28 maja, godz. 12.00 sala Dębowa Biblioteki Norwida
12 czerwca, godz. 12.00
sala Dębowa Biblioteki Norwida
18 czerwca
, godz. 12.00 sala Dębowa Biblioteki Norwida
25 czerwca
, godz. 12.00 sala Dębowa Biblioteki Norwida - na zakończenie roku szkolnego!

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.