4psa Strona Góry Mediów zyskała kilka nowych usprawnień, dzięki którym będziemy mogli jeszcze lepiej informować Was o naszych zbiorach i wydarzeniach. Wypróbujcie nasz nowy serwis klikając w którąkolwiek kostkę (Gry, Audiobooki, Muzyka, Film) i zwróćcie uwagę na nowe menu różowych zakładek. Każda z nich zawiera spis tytułów wraz z grafikami.

Teraz będziecie mogli sprawdzić nasze kolekcje, filmy na blu-ray, spektakle teatralne, lektury i o wiele więcej!

Unowocześniliśmy również sposób przedstawiania nowości.Teraz po kliknięciu interesującej Was kostki, od razu zobaczycie ostatnio dodane nowości.

To nie koniec! W przypadku filmów i gier, przy ich okładkach dostępny będzie link do zrecenzowanych przez ekipę Filmweb.pl tytułów.

Natomiast audiobooki i muzyka posiadają przy swoich tytułach linki do opisów płyt. Teraz już nie musicie szukać tego w sieci - wszystko znalazło sie w jednym miejscu!

Przenieśliśmy również panel "Ostatnio dodane newsy" wyżej, abyście mogli zobaczyć co nowego pojawiło się na stronie w lepszy, bardziej dostępny sposób.

Kostka "Bazy danych" odsyła Was teraz do Wirtualnej Czytelni Norwida, gdzie możecie znaleźć ogromne ilości informacji na każdy temat! Niech świadczy o jej unikalności fakt, że artykuły znajdujące się w WCN idą w miliony!

Nasza ostatnia kostka, dawniej zwana "Inne", teraz zyskała oprócz nowej nazwy "e-Mediateka", nowy zasób informacyjny. Klikając w nią, zobaczycie nowy projekt Biblioteki Norwida ph. "Nowoczesne e-usługi w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze".

To szereg portali stworzonych dla Was i z myślą o Was, jako o nowoczesnych użytkownikach biegle poruszających się w środowisko wirtualnym i chcących wyrazić samego siebie w społeczeństwie informacyjnym.

Sprawdźcie, co Wam zaoferowaliśmy! Zajrzyjcie na www.goramediow.pl

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.