Muzeum Ilustracji Książkowej
czynne poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00

Zgłoszenia przyjmują:

- Dzieci do lat 14 - Oddział dla Dzieci tel. (68) 45-32-610 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Młodzież powyżej lat 14 i dorośli - Dział Zbiorów Specjalnych tel. (68) 45-32-616 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.