Świąteczno-noworoczne godziny otwarcia Biblioteki

 Agendy w gmachu głównym oraz filie miejskie:

 24 grudnia (poniedziałek) i 29 grudnia (sobota) – Biblioteka nieczynna

 31 grudnia (poniedziałek) – 9.00 -15.00

 Pozostałe dni bez zmian

 Filie miejskie:

 Filia nr 3 (Zacisze, ul. Kokosowa 1)

 20 grudnia do 31 grudnia – nieczynna

 Filia nr 10 (Szpital)

 21 (piątek) i  24 grudnia (poniedziałek) - nieczynna

 31 grudnia (poniedziałek) – 9.00 -15.00

 Pozostałe dni bez zmian

 

tel. 068 453 26 32
kierownik: Marzena Wańtuch
e-mail: m.wantuch@wimbp.zgora.pl

Zbiory wypożyczane są czytelnikom na zewnątrz w agendach WiMBP na parterze: Wypożyczalni Głównej, Dziale Informacji Regionalnej i Bibliograficznej, Bibliotece Obcojęzyczej, Oddziale dla Dzieci oraz na I piętrze: Mediatece "Góra Mediów", a także w filiach miejskich.

Udostępnianie zbiorów na miejscu realizowane jest w Czytelni Prasy, Bibliotece Obcojęzyczej i Oddziale dla Dzieci na parterze, w Czytelni Ogólnej i Mediatece "Góra Mediów" na I piętrze oraz w filiach miejskich.

W Oddziale dla Dzieci, Mediatece "Góra Mediów" oraz w filiach miejskich prowadzona jest także działalność upowszechniająca czytelnictwo i szeroko pojętą kulturę, skierowaną do dzieci i młodzieży oraz dorosłych użytkowników biblioteki: lekcje biblioteczne, warsztaty literacko-plastyczne, działania literacko-teatralne, konkursy, głośne czytanie książek, spotkania z ciekawymi ludźmi, pokazy filmowe, turnieje gier komputerowych i planszowych i inne imprezy okolicznościowe.

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.