wystawkaFilia nr 11 WiMBP im. C. Norwida oraz MCKiE "Dom Harcerza" zapraszają na 2 wystawy prac dzieci i młodzieży. Pierwsza z nich, dostępna w holu biblioteki, zawiera prace z Pracowni Plastycznej Rysunku i Malarstwa pod kierunkiem Anny Nabel - Myszkiewicz i Pracowni Sztuki Dekoracyjnej pod kierunkiem Olgi Lemińskiej.

Druga natomiast składa się z prac powstałych pod kierunkiem Roberta Frodymy w Pracowni Reklamy Wizualnej. W pracowni tej dzieci i młodzież realizują ćwiczenia i zadania mające związek z projektowaniem form reklamy wizualnej. Uczestnicy rozwijają swoje zainteresowania oraz zdolności i umiejętności w rysowaniu, projektowaniu i modelowaniu obiektów 3D.

Obie wystawy dostępne są w Filii nr 11 przy ul. Ptasiej 32 od 1 marca do 30 kwietnia br. w godzinach otwarcia biblioteki.

rydma