fotoMediateka Góra Mediów rozpoczyna akcję ph. „Patrz, co piszesz!”

Inicjatywa skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które piszą utwory literackie, np. wiersze, opowiadania, fraszki, piosenki i inne.

 

Każdy, kto pisze i chciałby, aby jego utwór został przeczytany i nagrany przez lektora, a następnie nagłośniony w mediach społecznościowych Biblioteki Norwida, może przesłać swój własny tekst (max 3000 znaków) na adres e-mail: goramediow@biblioteka.zgora.pl (w temacie prosimy napisać „Patrz, co piszesz!”).

Do przeczytania utworów zostanie zaangażowanych 12 lektorów, wyłonionych spośród pracowników zielonogórskiego Norwida.

Autor tekstu może wskazać osobę, która przeczyta jego utwór na wizji.

Lista osób (lektorów) do wyboru:

1. Bartosz Czerniawski

2. Żaneta Cierach

3. Agnieszka Sobiak

4. Monika Simonjetz

5. Anna Urbańska

6. Ewa Mielczarek

7. Sandra Stempniewska

8. Aleksandra Kucza

9. Marzena Wańtuch-Elińska

10. Marta Rutkowska

11. Justyna Hołody

12. Justyna Stachura

Zachęcamy piszących do udziału w naszej akcji, dzięki której o ich twórczości być może usłyszy liczniejsze grono odbiorców. A kto wie, może także uda się nam odkryć wielkich pisarzy!

Uwaga!

Osoba, która wyśle do Biblioteki swój tekst zgadza się na jego wykorzystanie w mediach społecznościowych Biblioteki Norwida i zarazem potwierdza, że jest jego autorem.

Jedna osoba może do nas wysłać nie więcej niż TRZY własne utwory!

Tekst nie może zawierać treści wulgarnych, niezgodnych z prawem, rasistowskich, promujących używki lub naruszających godność osób trzecich. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy upublicznienia tekstu nie podając przyczyny.

Więcej na temat akcji „Patrz, co piszesz oraz listę i zdjęcia osób, które będą czytały utwory można znaleźć na facebookowym profilu mediateki Góra Mediów.

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.