Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii działalność WiMBP im. Cypriana Norwida pozostaje na dotychczasowych zasadach.

Zamówienia materiałów bibliotecznych czytelnicy składają on-line, mailowo lub telefonicznie w gmachu głównym Biblioteki, Filii nr 1 i 11 (ul. Ptasia 32), Filii nr 2 (os. Pomorskie 13), Filii nr 4 i 9 (ul. Podgórna 45) i Filii nr 5 (ul. Żołnierzy II Armii 30-40).

Procedury dla czytelników:

– zamawianie wybranych publikacji poprzez katalog on-line, telefonicznie lub e-mailowo,

– od poniedziałku do piątku, między 8.00 a 14.30, uzgodnienie telefoniczne odbioru materiałów na konkretną godzinę,

– po skompletowaniu zamówienia bibliotekarz rejestruje wypożyczenia na koncie czytelnika, przygotowuje paczkę z zamówionymi zbiorami; czytelnik odbiera bezdotykowo o umówionej godzinie w wybranym punkcie odbioru przy wejściu do wybranej agendy.

Wszystkie zwroty przyjmowane są do BIBLIOBOXU i poddawane trzydniowej kwarantannie.

W celu dokonania zamówienia można kontaktować się z:

Zapraszamy jednocześnie do korzystania z zasobów dostępnych w Zielonogórskiej Bibliotece Cyfrowej, Wirtualnej Czytelni Norwida oraz korzystania z usługi Digitalizacji na żądanie, a także odwiedzania naszej strony internetowej i profili w mediach społecznościowych.

Zachęcamy także do kontaktu z Czytelnią Ogólną i Działem Informacji Regionalenj i Bibliograficznej, gdzie można uzyskać interesujące czytelników informacje oraz zamawiać skany fragmentów ksiażek i artykułów.

Wszystkie imprezy odbywają się wyłącznie w internecie, bez udziału publiczności. Zachęcamy do udziału!

 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.