Wojewódzka i Miejska Biblioteka im. C. Norwida w Zielonej górze kolejny już raz włącza się w akcję Czytaj PL

czytajpl-900x16001,,Nasze tytuły są tak dobre, że trudno przejść obok nich obojętnie. Po prostu zmuszają do czytania! Małecki, Szczygieł, Słowik - to tylko niektóre z elektryzujących nazwisk na naszej liście dwunastu bestsellerów.'' - piszą na swojej stronie organizatorzy akcji. Na czym to wszystko polega? Przez cały listopad możecie - zupełnie za darmo! - korzystać z oferowanych przez organizatorów bestsellerów w formie elektronicznej. Wystarczy, że ściągniecie na swój telefon aplikację Woblink, a następnie zeskanujecie unikatowy kod QR, który umieszczony będzie na plakacie promującym akcję (znajdziecie go nie tylko w naszym Gmachu Głównym naszej Biblioteki, ale również we wszystkich jej filiach). Akcja trwa od 02.11.2020 do 30.11.2020. 

Dodatkowo, kto poleca, ten korzysta! Każdy użytkownik dostanie 5 darmowych e-zaproszeń, którymi będzie mógł podzielić się z bliskimi. 

Szukajcie plakatów, skanujcie kody, a później słuchajcie/czytajcie któryś z dwunastu bestsellerów (albo wszystkie!). 

Zapraszamy do udziału w akcji popularnej w 29 miastach w Polsce. 

 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.