Manage your money better 1Biblioteka Norwida poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji akcji „Książka z dostawą do domu”.

Nasi czytelnicy, którzy są osobami starszymi, obłożnie chorymi lub przebywają na kwarantannie, w obecnej sytuacji  nie mogą sami dotrzeć do biblioteki, a bardzo brakuje im kontaktu z literaturą. Mogą jednak wypożyczać książki (telefonicznie lub przez e-katalog), które dostarczy im ktoś inny.

Biblioteka Norwida planuje rozszerzyć akcję „Książka z dostawą do domu”, dlatego poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w dostarczaniu książek do seniorów lub osób przebywających na kwarantannie. Swoją prośbę kierujemy do harcerzy, osób zrzeszonych w fundacjach lub stowarzyszeniach oraz wszystkich tych, którzy chcą podjąć się tego zadania.

Prosimy w tej sprawie o kontakt z kierownikiem Działu Udostępniania naszej biblioteki, Marzeną Wańtuch-Elińską - tel. 068 453 26 32, e-mail: m.wantuch@wimbp.zgora.pl lub zgłaszanie się bezpośrednio do bibliotekarzy.

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.