ewa kwasniewiczFilia nr 1 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej Ewy Kwaśniewicz, pt. ,,Podniebne tańce”.

Wystawa prezentuje zdjęcia wykonane podczas pokazów lotniczych ,,Antidotum Airshow” w dniu 29 sierpnia br. w Lesznie.

Autorka o wystawie:

Szczerze mówiąc, był to przypadek. W sobotę 29 sierpnia dowiedziałam się, że moja córka z rodziną jadą po południu do Leszna na Antidotum Air Show. Powiedziałam - jadę z Wami, nie myślałam o zabraniu aparatu, ostatnio robiłam mniej zdjęć, ale Marta mnie namówiła. Zmieniłam obiektyw na większy, z dłuższą ogniskową i pojechaliśmy. Jak przyjechaliśmy na miejsce, pokaz już trwał. Spojrzałam na niebo i oniemiałam. Działy się na nim cuda. Otworzylam aparat i zaczęłam fotografować i tak przez dwie godziny. Była to pierwsza poważna próba mojego nowego obiektywu. Efekty będzie można zobaczyć na tej wystawie. W pokazie brali udział nasi piloci z grupy "Żelazny"

Wystawa czynna do 17 listopada 2020. Ekspozucję można oglądać w godzinach pracy biblioteki.

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.