W ślad za decyzją wicepremiera i ministra kultury Piotra Glińskiego, informujemy o ograniczeniu działalności wszystkich instytucji kultury, dla których organem prowadzącym jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Biblioteka jest nieczynna dla użytkowników od 12 do 25 marca 2020r.
Wstrzymane zostają także wszystkie imprezy i wydarzenia z udziałem publiczności.

Decyzja podyktowana jest sytuacją epidemiologiczną kraju, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

UWAGA!

W związku z zagrożeniem rozpowszechniania epidemii koronawirusa Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zawiesza całkowicie przyjmowanie zwrotów wypożyczonych materiałów bibliotecznych w okresie od 16 do 25 marca 2020 r.

Do biblioboxu przed gmachem głównym Biblioteki będzie można zwracać materiały biblioteczne jedynie do 15 marca br., zaś od 16 marca br. Bibliobox zostanie wyłączony z użytku.

Jednocześnie informujemy, że opłaty za przetrzymanie materiałów bibliotecznych naliczone przed 15 marca br. pozostaną w mocy, natomiast opłaty za okres od 16 do 31 marca nie będą naliczane.

Wszelkie pytania w sprawie wypożyczonych zbiorów można kierować do Wypożyczalni Głównej - tel. 68 45 32 604.

O dalszych postanowieniach będziemy informować na bieżąco.

 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.