Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że od poniedziałku 18 maja 2020 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida wznawia wypożyczanie zbiorów bibliotecznych w nowych godzinach otwarcia:

– poniedziałek, wtorek      11.00-18.00
– środa, czwartek, piątek    8.00-15.00

Filie i agendy miejskie Biblioteki są nieczynne do odwołania.

Katalog elektroniczny - INTEGRO

Instrukcja korzystania z katalogu
W razie jakichkolwiek problemów, pytań związanych z nową wyszukiwarką prosimy o kontakt telefoniczny (68 45 32 629) bądź mailowy (bibliotekarz.systemowy@biblioteka.zgora.pl) z Biblioteką.

Dziecioopac
Katalog komputerowy - moduł przeznaczony dla dzieci. Wyszukiwanie i zamawianie książek przez Internet. Zawiera ilustracje okładek książek z krótkim opisem treści.

Starodruki
Katalog elektroniczny zawierający szczegółowe opisy druków wyd. od XV do końca XVIII w. Stosowane są linki URL, kierujące do Zielonogórskiej Biblioteki Cyfrowej.

Bibliografia Ziemi Lubuskiej
Zawiera opisy książek, artykułów i innych dokumentów tematycznie dot. Ziemi Lubuskiej: woj. zielonogórskiego do 1975 r., gorzowskiego i zielonogórskiego w l. 1975-1999, woj. lubuskiego od 1999 r.

Klasyfikacja Regionalna

Archiwum prof. J. Kostrzewskiego
Archiwum tek prof. J. Kostrzewskiego, oprócz wersji rękopiśmiennej, dostępne jest również w formie mikrofilmów.

Antykwariat On-line
Wyszukiwanie zdublowanych książek, które można odkupić od Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze.